İlaç

İLAÇ

İlaç uygulamalarının Ar-Ge ve Kalite Kontrol aşamalarında yapılan analizler için kullanılacak analitik cihazlar, belli standartlarla uyumlu olmanın ve tüm yasal zorunlulukları karşılayabilmenin yanı sıra üretim prosesinin bugünü ve yarınına katkı sağlayacak kalite ve teknolojiye de sahip olmalıdır.

Cobalt TRS100, transmisyon Raman teknolojisi kullanan yeni nesil bir analiz cihazıdır. Tablet, kapsül, toz ve diğer dozaj formlarındaki numunelerin içerik tekdüzeliği ve kantitatif analizlerinin hızlı ve hassas bir şekilde yapılmasına olanak sağlar.

 

Hiçbir ön hazırlık gerektirmez. Numuneler tablaya yerleştirilir ve herhangi bir sarf malzemesi kullanılmaksızın saniyeler içerisinde taranır.

 

Sahip olduğu hız, kullanım ve metot geliştirme kolaylığı sayesinde içerik tekdüzeliği analizleri, formül geliştirme ve Ar-Ge çalışmaları için ideal bir cihaz olan TRS100, rutin kalite kontrol işlemleri için metot geliştirme sürecini kolaylaştırmakta ve katı dozaj formlarda, zahmetli HPLC metotlarının yerini almaktadır. 

 

TRS100 ile yapılan içerik tekdüzeliği ve kantitatif analiz yöntemleri düzenleyici kurumlar tarafından onaylanmıştır.


Ürünü incelemek için tıklayın.

Cobalt TRS100

Cobalt TRS100

Cobalt RapID

Cobalt RapID

Cobalt RapID hammadde doğrulama testleri için kullanılan yeni nesil bir cihaz olup şeffaf ambalajların yanı sıra mat ya da renkli cam ve plastik ambalajlar ile çok katmanlı kağıt ve plastik torbaların üzerinden de okuma yaparak hammadde doğrulaması yapılmasına olanak sağlar.

 

RapID, zahmetli numune alma yöntemlerine ihtiyaç olmaksızın yalnızca saniyeler içinde hızlı ve doğru hammadde doğrulamaya izin verir. Hammaddelerin şeffaf olmayan torba, plastik kap, Winchester cam ve plastik şişe gibi ambalajlarda temin edildiği durumlarda, RapID her kabın açılıp örnek alınması için gereken maliyeti ortadan kaldırarak pahalı örnekleme kabinlerine olan ihtiyacı da önler.

 

Ayrıca, RapID mevcut iyi üretim uygulamaları (cGMP) ve 21 CFR Bölüm 11'e uygun ortam gerekliliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Ürünü incelemek için tıklayın.

 

 

Microtrac, partikül karakterizasyon cihazları konusunda lider bir üretici olup yaklaşık 50 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

 

Microtrac, yüksek kaliteli analitik sistemleri ile mikro ve nano boyuttaki partiküllerin boyut dağılımı, zeta potansiyel, yüzey analiz ve morfolojik analizleri için kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayacak kapsamlı çözümler sunmaktadır. 

 

Patentli tasarımlara sahip sistemler ile yapılan ölçümlerle yüksek hassasiyet, doğruluk ve tekrarlanabilirlikte sonuçlar almak mümkündür.   

 

Ürünü incelemek için tıklayın.

Galaxy Scientific QuasIR™ 4000

Galaxy Scientific QuasIR™ 4000

 

Galaxy'nin yüksek performanslı FT-NIR teknolojisi yüksek spektral çözünürlük, sınıfının en iyi sinyal/gürültü oranları, son derece stabil dalgaboyu doğruluğu ve geniş bir spektral aralık gibi avantajlar sunmaktadır.

 

PermAlignTM Fourier Transform Teknolojisini kullanan QuasIR™ ürün grubu kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Spectral Sage™ yazılımı ile günlük rutin analizlerin yanında ileri düzey metod geliştirme çalışmaları yapmak da son derece kolaydır.

 

Küçük ve taşınabilir olması sayesinde,  QuasIR™ ile istenilen her noktada ve laboratuvar kalitesinde hammadde tanımlaması yapmak mümkündür.

 

Ürünü incelemek için tıklayın.