Komponent filtre test sistemi TSI CFTS 3150; yazılım ve donanımdan oluşur. Tüm filtre test ihtiyaçlarınızı kendi tasarımlarınız ile çözmenize katlı sağlayacak önemli bir üründür. CFTS ile TSI üretimi olan çeşitli detektör, partikül sayıcı ve partikül boyut ölçümü yapan cihazlar birbirine bağlanarak çeşitli filtre test ihtiyaçlarına uygun, kendi tasarımınız, filtre test sistemleri oluşturabilirsiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

Komponent filtre test sistemi TSI CFTS 3150;  yazılım ve donanımdan oluşur. Tüm filtre test ihtiyaçlarınızı kendi tasarımlarınız ile çözmenize katlı sağlayacak önemli bir üründür. CFTS ile TSI üretimi olan çeşitli detektör, partikül sayıcı ve partikül boyut ölçümü yapan cihazlar birbirine bağlanarak çeşitli filtre test ihtiyaçlarına uygun, kendi tasarımınız, filtre test sistemleri oluşturabilirsiniz.  

Filtreler birçok uygulamada kullanılırlar ve her birinin kendine ait test standartları vardır. Tüm bu standartları karşılamak için üreticiler esnek çözümlere gereksinim duyarlar. Bu esneklik ile gerekli olan değişik standartlara uygun test sistemleri geliştirmek isterler. CFTS üreticilere bu esnekliği sağlamak amacıyla üretilmiş bir donanım ve otomasyonu sağlayan bir yazımdan oluşmaktadır. CFTS akışı çeşitli akış ölçme teknikleri ile ölçebilir ve üfleyicileri kontrol ederek istenilen akışı ayarlayabilir. CFTS birden fazla porta sahiptir. Bu portlar ile sıcaklık,basınç ve rölatif nem değerleri yazılama aktarılarak gerekli akış düzeltmelerini yapar. Ek olarak sensor log verileri test raporlarına eklenebilir. İster yeni bir test sistemi tasarlayacak olun, isterseniz mevcut sisteminizi geliştirecek olan CFTS size filtre testi için ihtiyaç duyduğunuz esnek çalışma imkanını tanır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Tüm filtre test gereksinimleri için ideal çözüm 
  • Sistem çok çeşitli giriş ve çıkışa uyumludur 
  • Tüm filtre test ihtiyaçlarınız için aynı arayüz
  • Yüksek ve düşük akış hızı sistemleri
  • Çeşitli partikül boyut aralıkları
  • Çeşitli partikül sensorlerini destekler
  • Mevcut filtre test kanallarına adapte olabilir
  • Labview Yazılım Platformu 

DOKÜMANLAR