Küçük ölçekli toz dağıtıcı TSI 3433 SSPD, venturi aspiratör ile döner bir tabla üzerindeki partikülleri kaldırarak az miktarda toz üretir. Döner tablanın hız kontrolü ile aerosol konsantrasyonunu ayarlamak mümkündür. SSPD’de yaratılan kesme kuvveti, 0.5µm ile 50µm aralığında, birçok katı partikülün dağıtılması için yeterlidir.

ÜRÜN DETAYLARI

Küçük ölçekli toz dağıtıcı TSI 3433 SSPD, venturi aspiratör ile döner bir tabla üzerindeki partikülleri kaldırarak az miktarda toz üretir.  Döner tablanın hız kontrolü ile aerosol konsantrasyonunu ayarlamak mümkündür. SSPD’de yaratılan kesme kuvveti, 0.5µm ile 50µm aralığında, birçok katı partikülün dağıtılması için yeterlidir.

Opsiyonel olarak sunulan döner tablalar çeşitli uygulamaların gereksinimlerini karşılayacak şekilde üretilmiştir. SSPD az miktarda partikül ürettiği için özellikle pahalı, tehlikeli ve az miktarda bulunan örneklerle çalışmak için idealdir. Ayrıca SSPD, polistiren lateks (PLS) örnekleri etkin şekilde dağıtılabildiği için ölçüm cihazlarının kalibrasyonu için de sıklıkla tercih edilmektedir. Kuru tozların partikül karakterizasyonu için TSI APS (Aerodynamic Particle Sizer®) ile birlikte kullanılmasını tavsiye ederiz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • 0.5µm ile 50µm aralığında, çeşitli katı partikülleri etkin şekilde dağıtır  
  • Özel gereksinimler için döner tabla seçenekleri 
  • APS ile birlikte partikül boyut dağılımı ölçümleri için kullanılabilir

UYGULAMALAR

  • Aerosol üretimi
  • Tozların dağıtılması

* Bu cihaz Minnesota Üniversitesi Partikül Teknolojileri Laboratuvarı ile birlikte üretilmiştir. .  

DOKÜMANLAR