Covid-19

 

 

TSI 8130A

 

TSI filtre test sistemleri dünya genelinde filtre üreticileri, filtre medya üreticileri ve test merkezleri tarafından 20 yılı aşkın bir süredir üretim ve kalite kontrol amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. TSI 8130A, solunum filtreleri, tek kullanımlık yüz filtreleri ve geniş çeşitlilikteki filtre medyalarının testi için en iyi çözümü sunmaktadır.

 

Dünyanın en çok tercih edilen filtre test sistemi olan TSI8130A yüksek çözünürlük ve hassasiyete sahip olup %99.9999 düzeyinde verimlilik testi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Kullanıcı tarafından bakımı yapılabilen fotometreleri sayesinde işletme maliyeti son derece düşüktür. Cihaz, kolay kullanım ve otomasyon özellikleri ile çok sayıda örneğin hızlı bir şekilde test edilmesine olanak sağlar.

Ürünü incelemek için tıklayın.

TSI 8048 PortaCount Pro+

 

PortaCount Pro+ Respiratör Uyum Test Cihazı OSHA ve CNC protokolleri ile uyumludur. Başta N95, P1 ve P2 olmak üzere tüm respiratör ve gaz maskelerinin uyum testi (fit test) PortaCount Pro+ ile yapılabilmektedir.

 

FitCheck Mode ™, maske takma ve ayarlama sırasında solunum cihazının nasıl değiştiğini gerçek zamanlı olarak göstererek kullanıcının doğru maskeyi seçmesine ve en iyi uyumu daha hızlı bir şekilde tanımlamasına yardımcı olur. Video animasyonları, bir uyum testi sırasında uygun uyum testi egzersiz hareketleri ile kullanıcıyı yönlendirir ve tutarlı bir test deneyimi sağlar. Grup uyum testi, yöneticilerin aynı anda dört PortaCount ile dört adede kadar personeli test etmesini sağlar.

 

 

 

CloudMinds Kızılötesi Termometri AI Sistemi    

 

Ateş Uyarı Sistemi    

 

Yapay zeka (AI) tabanlı Kızılötesi Sıcaklık Ölçer ile COVID-19, SARS, Zika, Ebola, MERS gibi bulaşıcı hastalıkların belirtisi olan vücut ateşinin geniş bir alanda hızlı bir şekilde tespit ve takip edilebilmesi mümkündür. Ulaşım merkezleri, hastaneler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, marketler, üretim tesisleri ve benzeri kalabalık yerlerde kullanıma uygundur.