Güvenlik

 

GÜVENLİK

 

Her geçen gün patlayıcı madde, uyuşturucu-uyarıcı maddeler ve KBRN tehditleri artmakta, buna karşılık bu tehditlerin tespiti için yeni teknik ve teknolojiler geliştirilmektedir. Ürün portföyümüzdeki yüksek teknolojiye sahip cihazlar ile patlayıcılar, narkotikler ve zararlı kimyasalların tanımlanmasında eşsiz çözümler sunuyoruz.

 

Agilent Insight200M, havalimanları, diğer yolcu aktarma merkezleri, kamu binaları ve kritik bölgelerdeki güvenlik kontrol noktalarında kullanılan bir Sıvı Patlayıcı Tespit Cihazıdır.

Insight200M ile cam, plastik, karton ve metalik kapların içindeki sıvı, aerosol ve jeller taranarak patlayıcı olup olmadıkları tespit edilir.

Patlayıcı tespit kabiliyeti son derece yüksek, yanlış alarm oranı ise son derece düşük olan Insight200M, 5 saniyelik kısa tarama süresi ile hızlı yolcu akışını da garanti eder.

Patentli SORS tekniğini kullanan Insight200M sıvı patlayıcıların tespitinin yanısıra, yanıcı ve parlayıcı maddeler, zehirli kimyasallar ve kimyasal savaş ajanlarının tespiti için de kullanılabilir. 

 

Ürünü incelemek için tıklayın.

Insight 200M

Insight 200M

RESOLVE

RESOLVE

 

Agilent RESOLVE kapalı ambalaj ve kapların dışından madde tanımlaması yapabilen dünyanın ilk ve tek el tipi Raman cihazıdır.

Geleneksel Raman sistemleri sadece şeffaf cam ve şeffaf plastik ambalajların dışından madde tanımlaması yapabilir. Eğer ambalaj kalın, renkli ya da ışık geçirmez ise açıp içinden numune almak gereklidir. Oysa Resolve bu tür ambalajları açmadan da içindeki maddelerin tanımlamasını yapabilmektedir.

Sahip olduğu geniş ve kapsamlı kütüphaneler sayesinde patlayıcılar, narkotik maddeler, toksik endüstriyel kimyasallar, kimyasal savaş ajanları ve diğer kimyasalları hızlı bir şekilde tespit ederek tanımlar.

 

 Ürünü incelemek için tıklayın.