TEMA Sinergie ile temsilcilik anlaşması imzaladık.

21.07.2022

 

TEMA Sinergie, nükleer tıp pazarı için korumalı izolatörlerin tasarımı ve üretiminde öncü ve dünya lideridir. Küresel ilaç pazarında yüksek kaliteli, ürün ve kullanıcı koruma amaçlı sistemlere yönelik artan talep, TEMA Sinergie'nin ek bir iş birimi olarak ilaç ve kimya sektörleri için özelleştirilmiş yüksek kaliteli paslanmaz çelik bariyer izolatör sistemlerine odaklanmasını sağlamıştır.


Ürün ve kullanıcı koruma amaçlı bariyer izolatör sistemleri, kullanıcı ve proses arasında fiziksel bir bariyer oluşturan ve özel çevresel gereksinimlerin standart temiz odalara göre daha uygun bir şekilde elde edilmelerini sağlayan ekipmanlardır. Bu ekipmanlar meyve suyu dolum hatlarından sitotoksik ilaç hazırlamaya ve elektronik imalatına kadar birçok farklı endüstri dalında kullanılmaktadırlar.

 

Mevcut ilaç üretim prosedürleri, ürün sterilite güvencesinin yanı sıra Sağlığa Zararlı Maddelerin Kontrolü (COSHH) ve Mesleki Güvenlik ve Sağlık Yasası (OSHA) ile tanımlanmış olan ve kullanıcıların güvenlik ve sağlık ihtiyaçlarının anlaşılmasına ve çevre korumasına odaklanmış olan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) veya Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) düzenleyici yönergelerine tabidirler. 

Her müşteri için güvenilir bir ortak olan TEMA Sinergie, mevcut ihtiyaçlara etkin bir şekilde yanıt vererek ve yenilikçi fikirlerle endüstri taleplerini öngörerek ilaç ekipman pazarındaki konumunu güçlendirir ve büyümeyi destekler.