İlaç

İLAÇ

İlaç uygulamalarının Ar-Ge ve Kalite Kontrol aşamalarında yapılan analizler için kullanılacak analitik cihazlar, belli standartlarla uyumlu olmanın ve tüm yasal zorunlulukları karşılayabilmenin yanı sıra üretim prosesinin bugünü ve yarınına katkı sağlayacak kalite ve teknolojiye de sahip olmalıdır.

 

 

Microtrac, partikül karakterizasyon cihazları konusunda lider bir üretici olup yaklaşık 50 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

 

Microtrac, yüksek kaliteli analitik sistemleri ile mikro ve nano boyuttaki partiküllerin boyut dağılımı, zeta potansiyel, yüzey analiz ve morfolojik analizleri için kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayacak kapsamlı çözümler sunmaktadır. 

 

Patentli tasarımlara sahip sistemler ile yapılan ölçümlerle yüksek hassasiyet, doğruluk ve tekrarlanabilirlikte sonuçlar almak mümkündür.   

 

Ürünü incelemek için tıklayın.

Microtrac SYNC

Microtrac SYNC

Galaxy Scientific QuasIR™ 4000

Galaxy Scientific QuasIR™ 4000

 

Galaxy'nin yüksek performanslı FT-NIR teknolojisi yüksek spektral çözünürlük, sınıfının en iyi sinyal/gürültü oranları, son derece stabil dalgaboyu doğruluğu ve geniş bir spektral aralık gibi avantajlar sunmaktadır.

 

PermAlignTM Fourier Transform Teknolojisini kullanan QuasIR™ ürün grubu kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Spectral Sage™ yazılımı ile günlük rutin analizlerin yanında ileri düzey metod geliştirme çalışmaları yapmak da son derece kolaydır.

 

Küçük ve taşınabilir olması sayesinde,  QuasIR™ ile istenilen her noktada ve laboratuvar kalitesinde hammadde tanımlaması yapmak mümkündür.

 

Ürünü incelemek için tıklayın.

Flow Sciences, laboratuvar, pilot tesis ve üretim alanları için güvenlik kabinleri üretir. Kabinler, hassas işlemler yapan kullanıcıları tehlikeli partiküllere ve buharlara maruz kalmaktan korumak için tasarlanmıştır.

 

Flow Sciences tüm ürünlerinde aşağıdaki hedeflere ulaşmaya odaklanmıştır:

en yüksek koruma

ergonomik kullanım kolaylığı

yüksek performans standardı

minimal enerji tüketimi

tasarım esnekliği

 

Ürünü incelemek için tıklayın.

Flow Sciences Glovebox

Flow Sciences Glovebox