İlaç

İLAÇ

İlaç uygulamalarının Ar-Ge ve Kalite Kontrol aşamalarında yapılan analizler için kullanılacak analitik cihazlar, belli standartlarla uyumlu olmanın ve tüm yasal zorunlulukları karşılayabilmenin yanı sıra üretim prosesinin bugünü ve yarınına katkı sağlayacak kalite ve teknolojiye de sahip olmalıdır.

 PARTİKÜL KARAKTERİZASYON CİHAZLARI

 

Microtrac MRB, partikül karakterizasyon cihazları konusunda lider bir üretici olup yaklaşık 50 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

 

Microtrac MRB, yüksek kaliteli analitik sistemleri ile mikro ve nano boyuttaki partiküllerin boyut ve şekil analizleri, zeta potansiyel, yoğunluk, yüzey alanı ve gözeneklilik analizleri için kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayacak kapsamlı çözümler sunmaktadır. 

 

Patentli tasarımlara sahip sistemler ile yapılan ölçümlerle yüksek hassasiyet, doğruluk ve tekrarlanabilirlikte sonuçlar almak mümkündür.   

 

Ürünleri incelemek için tıklayın.

Microtrac SYNC

Microtrac SYNC

FT-NIR ANALİZLERİ

 

Galaxy'nin yüksek performanslı FT-NIR teknolojisi yüksek spektral çözünürlük, sınıfının en iyi sinyal/gürültü oranları, son derece stabil dalgaboyu doğruluğu ve geniş bir spektral aralık gibi avantajlar sunmaktadır.

 

PermAlignTM Fourier Transform Teknolojisini kullanan NF2000 kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Spectral Sage™ yazılımı ile günlük rutin analizlerin yanında ileri düzey metod geliştirme çalışmaları yapmak da son derece kolaydır.

 

Küçük ve taşınabilir olması sayesinde,  NF2000 ile istenilen her noktada ve laboratuvar kalitesinde hammadde tanımlaması yapmak mümkündür.

 

Ürünü incelemek için tıklayın.

 

GÜVENLİK KABİNLERİ

 

Flow Sciences, laboratuvar, pilot tesis ve üretim alanları için güvenlik kabinleri üretir. Kabinler, hassas işlemler yapan kullanıcıları tehlikeli partiküllere ve buharlara maruz kalmaktan korumak için tasarlanmıştır.

 

Flow Sciences tüm ürünlerinde aşağıdaki hedeflere ulaşmaya odaklanmıştır:

en yüksek koruma

ergonomik kullanım kolaylığı

yüksek performans standardı

minimal enerji tüketimi

tasarım esnekliği

 

Ürünleri incelemek için tıklayın.

Flow Sciences Glovebox

Flow Sciences Glovebox

 

AERODİNAMİK PARTİKÜL BOYUT ANALİZLERİ

 

Aerodinamik partikül boyut ölçüm cihazı TSI 3321 APS (Aerodynamic Particle Sizer) 0.5µm ila 20µm aralığında yüksek çözünürlüklü ve gerçek zamanlı aerodinamik partikül boyut ölçümleri yapar.

 

APS ile aynı zamanda 0.37µm ila 20µm aralığında ışık saçılım yoğunluğunu da ölçmek mümkündür. Ölçülen partiküller için iki veri seti sağlayan APS, aerosol çalışmaları için yeni olanaklar yaratmaktadır.

 

APS patentli “double-crest” optik sistemi, yeniden tasarlanmış nozül ve geliştirilmiş sinyal işleme kapasitesi sayesinde hatalı arka plan ölçümlerini elimine eder, küçük partiküllerin boyut ölçümleri ve kütle ortalama çap dağılımlarında yüksek hassasiyet sunar. 

 

SPREY PATERN VE PÜSKÜRME GEOMETRİSİ ANALİZLERİ

 

Envision Pharma sistemleri yüksek hızlı bir kamera ve lazer ışın kaynağı kullanarak sprey işleminin görüntüsünü kaydeder. Kaydedilen bu görüntünün analizi ile sprey siteminin nasıl çalıştığı ve püskürmenin nasıl gerçekleştiği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olunur. 

 

Görüntünün analizinde kullanılan güçlü yazılım, spreyin yayılma şekli (spray pattern), püskürmenin geometrisi (plume geometry) ve süresi gibi anahtar parametrelerin elde edilmesini sağlar.