ŞİRKET PROFİLİ

 

ATS olarak 1996'dan beri ilaç, güvenlik, gıda, çevre, maden, mineral, kimya ve diğer sektörlerdeki müşterilerimize ileri teknoloji çözümleri sunuyor; analitik cihaz ve endüstriyel makina satış, teknik servis, yedek parça temin, kalibrasyon, validasyon ve eğitim hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’de tek yetkili temsilcisi olarak çalıştığımız firmalar şunlardır:

 

Agilent - ABD

Flow Sciences - ABD

Formulaction - Fransa

Galaxy Scientific - ABD

Mageleka - ABD

Microtrac MRB - ABD/Almanya/Japonya

NeoScan - Belçika

Oxford Lasers - İngiltere

Phe-nx - Hollanda

Technobis Crystallization Systems - Hollanda

Tema Sinergie - İtalya

Tornado Spectral – Kanada

TSI Inc. - ABD

 

Ayrıca Buhler UK Ltd. tarafından üretilen Sortex Optik Renk Ayıklama Makinaları kullanıcılarına kurulum, garanti, yedek parça satış bakım ve onarım hizmetlerini de içeren kapsamlı satış sonrası destek sunmaktayız.

 

Yeni teknolojiler ve ürünlerle müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmak her zaman öncelikli hedefimiz olmuştur ve olmaya devam edecektir. 

Kuruluşumuzdan bugüne dek satış ve servis hizmetleri konusunda farklı yerli şirketlerle de işbirliklerimiz olmuştur. Bu süre zarfında üzerinde çalıştığımız ve uzmanlaştığımız diğer konu ve sistemler ise şunlardır:

 

Partikül Boyut ve Şekil Analiz Cihazları (Malvern Instruments ve Sympatec GmbH)

Madde Tanımlama amacıyla kullanılan El Tipi Spektroskopik Cihazlar (Thermo Scientific)

Hiperspektral Görüntüleme Sistemleri (Specim Oy)

Stabilite Analiz Cihazları (Formulaction)

İnhaler & Tablet Test Sistemleri (Copley Scientific)

TOC Analizörleri (GE Sievers)

 

ve diğer analitik cihazlar.

 

Genel merkezimiz Ankara'da olup İstanbul ve Mersin'de ise şubelerimiz bulunmaktadır. Yüksek nitelikli ve deneyimli satış ve servis ekibimizle yurtiçindeki müşterilerimizin yanı sıra Irak, Kıbrıs, Azerbaycan, Balkan ülkeleri ve Kuzey Afrika ülkelerindeki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.  

 

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 

Agilent

Kolluk kuvvetleri ve gümrük muhafaza ekiplerince tehlikeli ve yasaklı maddelerin tanımlanması ve sivil havacılık güvenliği için tehlikeli madde tespiti gibi uygulamalara yönelik yenilikçi ürün ve teknolojiler geliştirmektedir. 


Flow Sciences

Laboratuvar ve üretim sahalarında kullanılmak üzere, yüksek koruma sağlayan standart ve özel üretim biyogüvenlik kabinleri, azot kabinleri, izolatörler ve çeker ocaklar  tasarlayıp üretmektedir.


Formulaction

İlaç, kozmetik, gıda, boya ve petrokimya endüstrilerinde geliştirilen formülasyonların stabilite, raf ömrü ve dağılabilirlik testlerinin çok hassas ve hızlı bir şekilde yapılabilmesine olanak tanıyan analiz cihazları üretmektedir. 


Galaxy Scientific

Taşınabilir boyutlarıyla, laboratuvar, proses ya da sahada olmak üzere, kullanıldığı her noktada yüksek kaliteli FT-NIR analizleri yapabilen sağlam ve yüksek performanslı analiz cihazları üretmektedir.


Mageleka

NMR sıvı durulma tekniğini kullanarak dispersiyonların partikül karakterizasyonu ve katı-sıvı arayüz analizleri ile emülsiyonların sıvı-sıvı arayüz analizlerini yapan yeni nesil, düşük alanlı NMR spektrometresi MagnoMeter XRS™'i üretmektedir.

 


Microtrac MRB

Partikül karakterizasyonu konusunda önde gelen firmalar, Retsch Technology, Microtrac ve MicrotracBEL birleşerek tek bir çatı altında toplandılar. Firma partikül karakterizasyonu konusunda 40 yılı aşan deneyimi ile partikül boyut, şekil, yüzey alanı ve gözeneklilik analizleri için yaygın olarak kullanılan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


Tornado Spectral Systems

Patentli HTVS tekniğini kullanarak çok yüksek performans ve hassasiyette Raman spektroskopi analizleri yapabilen sistemler üretmektedir.


TSI

Aerosol karekterizasyonu konusunda uzmanlaşmış olan firma, partikül sayım ve boyut analizleri için çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 


KARİYER

Ankara ve İstanbul bölge birimlerimizin Satış ve Pazarlama bölümünde görev alacak satış mühendisleri arıyoruz. 

İlgilenen adayların özgeçmişlerini info@atselektronik.com.tr adresine göndermelerini rica ederiz