ATS olarak 1996'dan beri ilaç, güvenlik gıda, çevre ve diğer sektörlerde müşterilerimize ileri teknoloji çözümleri sunuyor; analitik cihaz ve endüstriyel makina satış, teknik servis, yedek parça temin, kalibrasyon, validasyon ve eğitim hizmetleri veriyoruz.

Türkiye’de tek yetkili temsilcisi olarak çalıştığımız firmalar şunlardır:

 

Agilent - ABD

Analogic - ABD

Flow Sciences - ABD

Galaxy Scientific - ABD

Microtrac MRB - ABD

Oxford Lasers - İngiltere

Tornado Spectral – Kanada

TSI Inc. - ABD

 

Ayrıca Buhler UK Ltd. tarafından üretilen Sortex Optik Renk Ayıklama Makinaları ve Sesotec GmbH tarafından üretilen Metal Dedektör ve X-Ray Sistemleri kullanıcılarına kurulum, garanti, yedek parça satış bakım ve onarım hizmetlerini de içeren kapsamlı satış sonrası destek sunmaktayız.

 

Yeni teknolojiler ve ürünlerle müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmak her zaman öncelikli hedefimiz olmuştur ve olmaya devam edecektir..

Kuruluşumuzdan bugüne dek satış ve servis hizmetleri konusunda farklı yerli şirketlerle de işbirliklerimiz olmuştur. Bu süre zarfında üzerinde uzmanlaştığımız diğer konu ve sistemler ise şunlardır:

 

  • Madde Tanımlama amacıyla kullanılan El Tipi Spektroskopik Cihazlar (Thermo Scientific)
  • Hiperspektral Görüntüleme Sistemleri (Specim Oy)
  • Partikül Boyut ve Şekil Analiz Cihazları (Malvern Instruments ve Sympatec GmbH)
  • İnhaler & Tablet Test Sistemleri (Copley Scientific)
  • TOC Analizörleri (GE Sievers)
  • ve diğer analitik cihazlar.

 

Genel merkezimiz Ankara'da olup İstanbul ve Mersin'de ise şubelerimiz bulunmaktadır. Yüksek nitelikli ve deneyimli satış ve servis ekibimizle yurtiçindeki müşterilerimizin yanı sıra Irak, Kıbrıs, Azerbaycan, Balkan ülkeleri ve Kuzey Afrika ülkelerindeki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.