PartAn 3-D Maxi özellikle büyük partikül boyutuna sahip örnekler için tasarlanmış partikül boyut ve şekil analiz cihazıdır.

GENEL BAKIŞ

PartAn 3-D Maxi özellikle büyük partikül boyutuna sahip örnekler için tasarlanmış partikül boyut ve şekil analiz cihazıdır.  

PartAn 3-D Maxi ile partikül boyut, şekil, yüzey pürüzsüzlüğü, yoğunluk, şeffaflık ve 3 boyutlu analiz gibi toplam 32 adet morfolojik parametre ölçülebilir. PartAn 3-D Maxi 0.28 mm ile 127 mm boyut aralığında ölçüm yapmak için ideal bir cihazdır.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

PartAn 3-D Maxi, gelişmiş yazılımı ile 15 adet boyut,13 adet şekil, 3 adet yüzey pürüzsüzlüğü, yoğunluk, şeffaflık ve “3D” üç boyut analizi olmak üzere toplam 32 farklı parametreyi ölçme imkânı sağlar. Bu sayede ürün kalitenize dair hızlı ve kesin kararlar verebilirsiniz. Geniş ölçüm aralığına sahip olan PartAn 3-D Maxi birçok uygulama için eşsiz bir çözüm sunar. PartAn Mini yüksek hızda ve çözünürlükte kamerası ile hassas sonuçlar elde etmenizi sağlar. PartAn 3-D Maxi kendi kendini temizleme özelliği ile cihaz temizliği için harcanacak olan süreyi minimuma indirir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • "3D" üç boyut analizi dâhil olmak üzere 32 farklı morfolojik parametre ölçümü
  • Temassız olarak kuru örneklerin 0.28mm ila 127 mm boyut aralığında ölçümü
  • Saniye 100 adet görüntü alabilen yüksek hızda kamera
  • Tamamen kapalı optik sistem ile daha az bakım gereksinimi

DOKÜMANLAR

İLGİLİ ÜRÜNLER