Tema Synergie - Ürünler

 

İzolatör sistemleri ürün ve kullanıcı koruma amaçlı olarak kullanıcı ve proses arasında fiziksel bir bariyer oluşturan ve özel çevresel gereksinimlerin standart temiz odalara göre daha uygun bir şekilde elde edilmelerini sağlayan ekipmanlardır. 

Bu ekipmanlar meyve suyu dolum hatlarından sitotoksik ilaç hazırlamaya ve elektronik imalatına kadar birçok farklı endüstri dalında kullanılmaktadırlar.

Mevcut ilaç üretim prosedürleri, ürün sterilite güvencesinin yanı sıra Sağlığa Zararlı Maddelerin Kontrolü (COSHH) ve Mesleki Güvenlik ve Sağlık Yasası (OSHA) ile tanımlanmış olan ve kullanıcıların güvenlik ve sağlık ihtiyaçlarının anlaşılmasına ve çevre korumasına odaklanmış olan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) veya Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) düzenleyici yönergelerine tabidirler. 

Her müşteri için güvenilir bir ortak olan TEMA Sinergie, mevcut ihtiyaçlara etkin bir şekilde yanıt vererek ve yenilikçi fikirlerle endüstri taleplerini öngörerek ilaç ekipman pazarındaki konumunu güçlendirir ve büyümeyi destekler.

Ürünlerle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 

ASEPTİK İZOLATÖR SİSTEMLERİ

 

KORUMA İZOLATÖR SİSTEMLERİ

 

KOMPAKT LAMİNER AKIŞLI İZOLATÖR SİSTEMLERİ

 

ELDİVEN KAÇAK TEST SİSTEMİ

 

ASEPTİK / KORUMA İZOLATÖR SİSTEMLERİ

 

STERİLİTE TEST İZOLATÖR SİSTEMLERİ

 

TRANSFER ODALARI

 

KISITLANMIŞ ALANLAR

 

FILL-FINISH SİSTEMLERİ