TSI CC genel

 

TSI, temizodaların ve kontrollü temiz alanların sınıflandırılması, validasyonları ve izlenmesinde kullanılan partikül sayıcılar ve çevre izleme sistemleri üretmektedir. İlaç, yarı iletken, elektronik ve endüstriyel üretim tesislerinde kullanılan bu ürünler kritik alanların kesintisiz ve yüksek güvenilirlikte izlenmesine olanak tanır.

 

 

 

TEMİZODA İZLEME SİSTEMİ (FMS)

 

TSI'nin FMS sistemi, tam dağıtılmış bir yapıya sahip, gelişmiş, güvenilir ve kullanıcı dostu bir izleme yazılım paketidir. Yüksek erişimli veritabanları ve etkin yedek sistemi devreye alma işlevi, standartlara uyum ve güvenli kullanım olanağı sağlar. Standart bağlantılar şunları içerir: partikül sayıcılar (birden fazla üretici desteklenir), sıcaklık/nem, fark basınçları, hava akış hızı ve dijital girdiler.

 

daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

UZAKTAN AKTİF HAVA ÖRNEKLEYİCİ

 

TSI® AeroTrak®+ 7010 Uzaktan Aktif Hava Örnekleyici aseptik üreticilere harici vakum sistemli A ve B sınıfı ilaç üretim alanlarında güvenilir mikrobiyal izleme olanağı sunar. Aktif akış ölçümü ve proaktif akış alarmları sayesinde temiz oda teknisyenlerinin henüz sistem etkilenmeden tesis koşullarını düzeltmelerine ve üretim atıklarının azaltılmasına olanak sağlar.

 

daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

UZAKTAN PARTİKÜL SAYICILAR

 

Büyük temizodaların ve kritik ortamların izlenmesi için ideal olan TSI AeroTrak®+ ve AeroTrak Uzaktan Partikül Sayıcılar, temizoda izleme sistemlerinde FMS Yazılımı ile birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük boyutları, esnek elektrik bağlantı seçenekleri ve kablosuz bağlantı özellikleri, kısıtlı alanlarda bile kolay kuruluma olanak tanır.

 

daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

BIOTRAK GERÇEK-ZAMANLI CANLI PARTİKÜL SAYICI

 

BioTrak farmasötik üretim ortamlarındaki toplam ve canlı partikülleri gerçek-zamanlı olarak sayarak aseptik müdahaleleri azaltmaya, sorunların kaynağını hızlıca tespit etmeye ve proses işleyişini iyileştirmeye olanak tanır.

 

BioTrak® ile aseptik prosesinizi izole edebilirsiniz. Canlı partikülleri ölçmek için alternatif ve hızlı bir mikrobiyolojik yöntem (ARMM) olan biyofloresan partikül sayım (BFPC) tekniğini kullanarak ölçüm yapan ve örnek toplayabilen, ayrıca ISO-uyumlu toplam partikül ölçümleri yapabilen BioTrak, farmasötik çevresel izleme için eksiksiz bir çözüm sunmaktadır.

 

daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

 

ELTİPİ PARTİKÜL SAYICILAR

 

TSI AeroTrak® El Tipi Partikül Sayıcılar, temizoda izlemede boyut olarak daha büyük cihazların sunduğu avantajların neredeyse tamamını sunar. Hafif ve taşıması kolay olduklarından, uygun maliyetle kontaminasyon kontrolü için çok uygundurlar.

 

daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

TAŞINABİLİR PARTİKÜL SAYICILAR

 

TSI Partikül Sayıcıların en çok yönlüsü olan AeroTrak® Taşınabilir Partikül Sayıcıları, zamandan ve paradan tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay, güvenilir bir cihazla gerçek-zamanlı temizoda partikül sayımı sağlarlar. Sayıcılarda yerleşik olan ISO-14644-1, EU GMP Ek 1 ve FS209E gibi regülasyon kılavuzları ve uluslararası standartlar, temiz oda sınıflandırma testlerini basitleştirir.

 

daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

TEMİZODA YOĞUŞMALI PARTİKÜL SAYICI 

 

AeroTrak® Temizoda Yoğuşmalı Partikül Sayıcı (CPC) Model 9001, kritik ortamların güvenle izlenebilmesini sağlayan piyasadaki tek su bazlı, laminer akışlı ve yüksek akış hızlı cihazdır. Patentli teknolojiyi kullanan cihaz, 0,1CFM (2,83L/dak) akış hızında 10nm hassasiyet sağlar. Son derece düşük yanlış sayım oranı ile AeroTrak 9001 Temizoda CPC, ISO Sınıf 1 ve Sınıf 2 ortamlarınki düşük partikül konsantrasyonları için idealdir.

 

daha fazla bilgi için tıklayın