VisiSize ürün grubu ile partikül ve damlacıkların boyut, şekil ve hız analizleri görüntü tabanlı olarak yapılabilmektedir.

GENEL BAKIŞ

VISISIZE P15

Tamamen taşınabilir. VisiSize sistemlerinin en kompaktı olan VisiSize P15, eksiksiz bir partikül ve damlacık boyut ölçüm aracıdır.

Tamamen taşınabilir olan P15, sahada hızlı ve etkili partikül ve damlacık boyutunu ölçümleri için geliştirilmiştir.

Hızlı gerçek zamanlı analizler için "tak ve çalıştır" özelliğine sahip olan P15, zaman alan kurulum ve ayarlamaları ortadan kaldırarak ölçümlerinize hemen başlamanıza olanak tanır.

Bu tek parça blok aluminyumdan üretilmiş, yüksek sızdırmazlığa sahip sistem yoğun sprey maruzatına da dayanıklıdır.

Görüntü tabanlı bu sistem, doğru partikül ve damlacık çapı dağılım verileri sağlarken, aynı zamanda sprey oluşumu ve parçalanma sürecinin yakın görüntülerini de sağlayabilir. Bu benzersiz özellik, araştırma ve sorun giderme çalışmaları için büyük bir destek sağlar. 

Örnek uygulama: Pesiticide/Agricultural Spray. https://doi.org/10.1564/v28_feb_02

 

VISISIZE D30

Çok yönlü ve yapılandırılabilir. D30, laboratuvar araştırmaları için geliştirilmiş yüksek hızlı bir görüntüleme aracıdır. 

Çok yönlü ve yapılandırılabilir D30, gerçek zamanlı olarak partikül ve damlacık boyut dağılım analizleri yapabilmektedir. 

Sprey karakterizasyonu ve partikül analizi için kullanılan D30, sunduğu yüksek çözünürlüklü görüntüler sayesinde sıvılarda bağ kırılması ve damla oluşum süreçlerini izlemek için kullanılabileceği gibi toz akışlarında da partikül kümelenme ve yabancı cisim tespitine olanak sağlar.

D30 ile farklı kurulum seçeneklerine uyumlu olacak şekilde tamemen veya kısmen tedarik edilebilir. tek başına veya laboratuvarınızda mevcut ölçüm düzeceğine entegre şekilde çalışabilir. 

VISISIZE N60

Son derece hızlı. VisiSize sistemlerinin en gelişmişi olan VisiSize N60, yüksek performanslı bir partikül ve damlacık boyut ölçüm aracıdır.

Son derece hızlı hareket eden spreyleri ölçmek için tasarlanan N60, yüksek Mach 3 hızına kadar hareket halindeki partiküllerin net görüntülerini yakalamak için tasarlanmıştır, VisiSize N60 damlacık boyut ölçüm sistemi için çok az şey 'çok hızlı' hareket eder.

Geniş bir görüş alanına sahip yüksek çözünürlüklü kameraya sahip olan N60, prosesin görüntülerini yakalama ve yüksek hızlı verileri analiz etme kapasitesine sahiptir. Bu, kullanıcının süreçte tam olarak ne olduğunu gerçek zamanlı olarak görmesini sağlar ve yapılan analizlere ayrı bir boyut katar.

N60, hem nicel hem de nitel veri öğelerini birleştirerek diğer partikül boyut ölçüm tekniklerinden daha üstün bir performans sergiler.

Aşağıdakileri yükseltmeler mümkündür:

  • Sprey deseni (spray pattern) ölçümü
  • Püskürme geometrisi (plume geometri) ölçümü.                                                                                                  

Uygulama alanları:

 

 

DOKÜMANLAR